Безпечна відеоконференція з TeamViewer Meeting

З рішенням TeamViewer Meeting Ви завжди можете бути на зв’язку з потрібними Вам контактами за допомогою безпечних відеоконференцій та VoIP-дзвінків, миттєвого чату, спільного використання екрану на різних пристроях і платформах – де б Ви не знаходилися.

TeamViewer Meeting можна встановити на робочому столі або мобільному телефоні для швидкого доступу до всіх контактів TeamViewer, що дозволить проводити відеоконференції та аудіоконференції в форматі HD VoIP, обмінюватися повідомленнями в чаті зі своїми колегами або з усією командою, проводити заплановані групові зустрічі (до 300 осіб) , обмінюватися екранами на робочому столі і записувати сеанси.

Особливості TeamViewer Meeting:

– Миттєві наради в 1 клік

– Зручні VoIP-дзвінки

– Зібрання з великою кількістю учасників

– Безпечний обмін файлами

– Міжплатформена взаємодія

Багато підприємств вибирають TeamViewer Meeting за простоту використання, відсутність необхідності в навчанні і безпечне середовище для проведення нарад.

Джерело: TeamViewer

Обрані статті для натхнення та знань

Новини

TeamViewer як гарантія безпеки та конфіденційності в умовах війни

У сучасному світі, популярність віддаленої роботи відображає не лише актуальні технологічні тенденції, але й необхідність адаптуватися до нових реалій. Забезпечення безпеки та конфіденційності віддаленого робочого

Детальніше »
Новини

TeamViewer випустила програму для Apple Vision Pro

Компанія TeamViewer, провідний світовий постачальник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць, анонсувала випуск TeamViewer Spatial Support – нову програму, що дозволяє використовувати інноваційну

Детальніше »

Контакти

Популярні теми

Співпраця із RealWear

Співпраця із Mercedes F1

© 2024 TeamViewer SOFTICO

tm

До кінця 2024 року включно отримай безоплатну версію або знижку  на першу покупку TeamViewer.