+380 (44) 383 4410

tv@softico.ua

Ми у соцмережах

TeamViewer спільно з Malwarebytes презентував нові інтегровані продукти кіберзахисту

Компанія TeamViewerсвітовий лідер у галузі рішень для безпечного віддаленого підключення, 10 травня 2021 року уклала партнерство з компанією Malwarebytes, провідним фахівцем у галузі кіберзахисту, зокрема захисту кінцевих пристроїв, виявлення та реакції на загрози кібербезпеки.

Нове рішення TeamViewer Remote Management замінить собою попереднє, побудоване на Bitdefender engine, водночас підвищивши якість захисту і доступний функціонал. Нове рішення використовує машинне навчання і штучний інтелект для підвищеного рівня захисту від кіберзагроз, роблячи його повноцінним інструментом для забезпечення кібербезпеки. Тепер Remote Management об’єднує практично весь необхідний функціонал для якісної ІТ-підтримки, моніторингу та адміністрування корпоративної мережі і будь-яких кінцевих пристроїв в єдиному додатку від TeamViewer.

З Malwarebytes TeamViewer пропонує клієнтам набагато більший набір функцій і більш широкий захист – не тільки від відомих шкідливих програм, але тепер і від експлойтів нульового дня, атак методом перебору і шкідливих веб-сайтів.

Контакти

Популярні теми

Співпраця із RealWear

Співпраця із Mercedes F1

© 2022 TeamViewer SOFTICO