TeamViewer – це перший додаток віддаленого доступу та підтримки, який працює на Apple Silicon

На міжнародній конференції для розробників в червні 2020 року компанія Apple оголосила про те, що буде виробляти власні процесори для настільних ПК і ноутбуків замість Intel. Деякі комп’ютери вже знаходяться в експлуатації, користувачі відзначили, що перехід на Apple Silicon став великим прогресом в області обчислень.

У процесорах Apple, встановлених в нових моделях MacBook Air, MacBook Pro і Mac Mini, використовується архітектура ARM – та ж сама, що і в мобільних телефонах і планшетах. Завдяки цьому скорочується час реагування і суттєво збільшується час роботи акумулятора. Наприклад, новий MacBook Pro з процесором M1 має в 2,8 разів більшої обчислювальної потужністі і в 5 разів графічної потужністі, ніж версія 2019 роки (Intel). Крім того, цей MacBook Pro працює до 20 годин без підзарядки акумулятора.

Використовуючи TeamViewer на Mac з процесором M1, ви використовуєте всі можливості свого комп’ютера. Ви можете швидко і безпечно справлятися зі своїми завданнями і проектами завдяки новій продуктивності та збільшеним часом автономної роботи.

Джерело: TeamViewer

Обрані статті для натхнення та знань

Новини

TeamViewer перемогла у номінації “Партнер року 2024 Microsoft Apps & Solutions for Microsoft Teams”

TeamViewer, провідний світовий постачальник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць, оголосила про те, що стала переможцем номінації “Партнер 2024 року Microsoft Apps &

Детальніше »
Новини

TeamViewer і Sony розширюють співпрацю для вдосконалення комерційних дисплеїв Sony BRAVIA

Компанія TeamViewer, відомий світовий постачальник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць, оголосила про впровадження своєї передової технології у професійні дисплеї Sony BRAVIA. Ця

Детальніше »

Контакти

Популярні теми

Співпраця із RealWear

Співпраця із Mercedes F1

© 2024 TeamViewer SOFTICO

tm

До кінця 2024 року включно отримай безоплатну версію або знижку  на першу покупку TeamViewer.