15-06-2020

Запрошуємо прослухати партнерський вебінар 
«Попередній перегляд: Нові функції TeamViewer Web Monitoring»

Запрошуємо прослухати партнерський вебінар “Попередній перегляд: Нові TeamViewer Web Monitoring” від світового лідера в галузі рішень для безпечного віддаленого підключення – компанії TeamViewer, де пройде демонстрація нового продукту TeamViewer Web Monitoring (бета-версія), а також функціональність віддаленого скриптингу. 

Віддалене керування TeamViewer Remote Management – це ідеальний інструмент для підтримки працездатності, стабільності та безпеки ІТ-інфраструктури. Якщо Ви хочете відслідковувати критичні аспекти пристроїв або мережі, отримати прозорість ІТ-інфраструктури, відстежуючи всі активи з єдиної панелі, захистити пристрої від шкідливих програм та вразливого, застарілого програмного забезпечення або просто створити резервну копію цінних даних в “хмарі” – все це можна зробити віддалено і централізовано з єдиної платформи. 

 Новий модуль веб-моніторингу дозволить легко відстежувати всі ключові параметри сайту прямо з консолі управління TeamViewer: 

  • Моніторинг часу працездатності: скільки часу займає реакція сайту? 
  • Моніторинг повного завантаження сторінки: скільки часу займає повне завантаження веб-сторінок? 
  • Моніторинг транзакцій: моніторинг процесів, таких як веб-магазини та входи клієнтів в систему на сайті. 

Віддалений скриптинг – це абсолютно нова функція, яка дозволяє автоматизувати рутинні завдання на будь-якому пристрої у вашій мережі, уникаючи ручної роботи, що повторюється з самого початку.

Дата: 24 червня 2020 року 

Час: 11:00 – 11:45 

Мова проведення вебінару: англійська

03156, Київ, Малевича вул., 86-Л