07-07-2020

TeamViewer Pilot запускає інноваційні додатки з новим API Google ARCore Depth

TeamViewer Pilot використовує останню версію Google ARCore, щоб зробити доповнену реальність (AR) більш реалістичною, забезпечуючи при цьому максимально точну візуалізацію за короткий час. 

TeamViewer Pilot дає можливість фахівцям в різних областях бачити те, що бачать користувачі на своїх смартфонах або планшетах, використовуючи доповнену реальність для покращеної віддаленої підтримки.  

Завдяки новій функції TeamViewer Pilot можна змінювати положення розміщених стрілок з візуальною віддачею. 

Крім того, додано ще одне значне доповнення – occlusion, важкодоступна віха для доповненої реальності, яка дозволяє реалістично розмити межі між фізичними та AR-об’єктами. 

“Інтеграція ARCore Depth API в TeamViewer Pilot дає можливість користувачам краще розуміти реальний світ з ще більш точними 3D анотаціями”, – говорить Andreas Haizmann, director of product management at TeamViewer. “Коли наші клієнти використовують TeamViewer Pilot в промислових, комерційних і навіть домашніх умовах, дуже важливо, щоб 3D анотації точно прив’язувалися до фізичного об’єкту, щоб звести до мінімуму помилки”. 

“Забезпечуючи віддалену підтримку, ви повинні мати можливість робити анотації з високою точністю в 3D-світі, – говорить Rajat Paharia, Product Manager at Google. “Компанія TeamViewer використовує API ARCore Depth, щоб зробити рішення AR підтримки – TeamViewer Pilot – більш корисним і точним для своїх користувачів у всьому світі“. 

Компанії у всьому світы використовують Pilot для дистанційної підтримки своїх клієнтів в самих різних областях застосування, починаючи від обслуговування верстатів та інструментів дистанційно, і закінчуючи післяпродажним навчанням кінцевих користувачів.

03156, Київ, Малевича вул., 86-Л