TeamViewer Frontline названо кращим рішенням за версією XR Today

Компанія TeamViewer, провідний світовий постачальник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць, з радістю оголошує про отримання нагороди XR Award 2024 у номінації “Краще рішення для працівників у виїзних службах”. Ця нагорода була присуджена рішенню TeamViewer Frontline, яке надає співробітникам виїзних служб візуальні, інтерактивні та іммерсивні інструменти. Ці інструменти допомагають підвищити ефективність та продуктивність роботи виїзних служб.

“Ми отримали багато заявок на участь у конкурсі, і наше журі вибрало організації, які дійсно впливають на світ своїми технологіями”, – зауважив Девід Дангей, головний редактор XR Today. “Frontline від TeamViewer – це інноваційне рішення, яке допомагає людям без постійного доступу до робочого місця. Ми раді відзначити їхні успіхи на XR Awards цього року”.

TeamViewer Frontline – це AR-рішення, яке допомагає 80% працівників у різних галузях, від заводських цехів до роботи на виїзді, подолати цифровий розрив. Воно сумісне з комп’ютерами, мобільними пристроями і планшетами, що носяться, надаючи інструменти для прискорення процесів, зниження помилок і економії коштів.

З TeamViewer Frontline процеси виконуються на 35% швидше та з точністю до 100%.

“Наш головний принцип у компанії TeamViewer – розробляти технології, які допомагають покращити якість роботи в сучасному світі”, – каже Георг Бешлаг, президент компанії TeamViewer Americas. “Наше рішення Frontline є прикладом такого підходу, поєднуючи інновації з реальними рішеннями, які покращують роботу та дозволяють співробітникам виїзних служб працювати ефективніше. Ми дуже пишаємося цією нагородою і готові й надалі постачати інноваційні рішення, які забезпечують виміряні результати та реальну цінність для наших клієнтів у всьому світі”.

Джерело: TeamViewer 

Обрані статті для натхнення та знань

Новини

TeamViewer перемогла у номінації “Партнер року 2024 Microsoft Apps & Solutions for Microsoft Teams”

TeamViewer, провідний світовий постачальник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць, оголосила про те, що стала переможцем номінації “Партнер 2024 року Microsoft Apps &

Детальніше »
Новини

TeamViewer і Sony розширюють співпрацю для вдосконалення комерційних дисплеїв Sony BRAVIA

Компанія TeamViewer, відомий світовий постачальник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць, оголосила про впровадження своєї передової технології у професійні дисплеї Sony BRAVIA. Ця

Детальніше »

Контакти

Популярні теми

Співпраця із RealWear

Співпраця із Mercedes F1

© 2024 TeamViewer SOFTICO

tm

До кінця 2024 року включно отримай безоплатну версію або знижку  на першу покупку TeamViewer.