+380 (44) 383 4410

tv@softico.ua

Ми у соцмережах

Компанія TeamViewer оголосила про початок співпраці з RealWear

Компанія TeamViewer, провідний світовий постачальник рішень для віддаленого підключення та цифровізації робочих місць, оголосила про початок співпраці з компанією RealWear, провідним постачальником рішень з підтримкою віртуальної реальності для провідних працівників у сфері промисловості. Програмне забезпечення TeamViewer для віддаленого доступу інтегроване в нову хмару RealWear Cloud.

Програмне забезпечення TeamViewer поставляється як RealWear Cloud Assistance – вбудований у RealWear Cloud сервіс, що забезпечує технічну підтримку в режимі реального часу та покращену взаємодію, дозволяючи ІТ- та бізнес-операторам користувачів віддалено встановлювати, налаштовувати, розгортати та аналізувати парк пристроїв RealWear. Технологія TeamViewer дозволяє користувачам прискорити час підготовки до виробництва та усунення несправностей RealWear.

За допомогою RealWear Cloud клієнти можуть контролювати парк пристроїв RealWear у своїй компанії. Впровадження функцій віддаленої підтримки у цю платформу дозволить оптимізувати реальні потреби бізнесу. Завдяки спільному використанню екрану та керуванню інтерфейсом пристрою з паралельним VoIP-зв’язком забезпечується такий самий ефект, як і за фізичної підтримки на об’єкті.

Джерело: TeamViewer 

Контакти

Популярні теми

Співпраця із RealWear

Співпраця із Mercedes F1

© 2022 TeamViewer SOFTICO